Artis... VIDEO Buletine de vot transportate cu ma... Muzeul cartierului Berceni, cu amintiri din comunism, Oamenii Bajau din Malaezia trăiesc pe apă.

De asemenea, continuăm proiectul «Starea sănătăţii», care s-a bucurat de mare succes atât la Prima TV, cât şi pe zona de online, vom scoate cartea despre nutriţie în această toamnă, iar cu banii obţinuţi vom finanţa un alt proiect pe care l-am definitivat în această vară, «Editura naţiei». Joi, 25 Iunie - Starea Nației 24 iunie 2020 . Daca ti-a placut Starea natiei atunci iti recomandam: Contact |

Ea are 51 de ani, iar Micha... Iat-o pe Gabriela Firea la debut, când era reporter în Bacău. Cât costă 6 ani, perioada m... CFR Călători anunţă „cel mai mare număr de vagoane de dormit şi cuşetă pe t... Economia SUA a pierdut 16.000 de miliarde de dolari din cauza inegalităţilo... Doi suspecţi au fost arestaţi în urma atacului de la Paris, soldat cu doi r... Serviciile bancare şi de telecomunicaţii din Ungaria au fost ţinta unuia di... Cine este judecătoarea Amy Coney Barrett, prima favorită a lui Trump pentru... Oficial: Şcoala se mută în online între 25 şi 29 septembrie, pe perioada al... Orban promite tablete studenţilor cu burse sociale. Aflați mai multe și gestionați aceste setări.Detalii, Meciul FCSB – Slovan Liberec in exclusivitate la Prima TV. ... Parcursul Alexandrei, eleva-model: de la... Ce materii se vor studia în viitor: Mark... 800 de buletine de vot găsite lipsă în d... Agata şi tablourile sale digitale.

Primele imagini din casa cea noua a Adelinei Pestrițu. Şi ar mai fi lucruri, vor arăta foarte frumos lucrurile pe Prima TV din această toamnă.“. Verdi... VIDEO Un bărbat din Mumbai şi-a filmat mesajul de adio pentru soţie, după ce clădirea în care l... Buletinele de vot  au fost descărcate din maşina poliţistului, Alegeţi după integritate! Termeni si

„Îmi iau lămâia pentru... Biblioteca lui Les Lutic, urmaşul de român din Canada.

Patraru face 1,2 -1,5 rtg, iar Orgolii face 1,1 -1,3 rtg. Gestul inedit al lui Zuckerman, O tânără din Strasbourg a fost bătută pe stradă pentru că purta fustă, Elveţia desfiinţează soluţia lockdown: „Consecinţele sunt dezastruoase“, Cluj-Napoca, oraş ajuns în finală, a pierdut titlul de Capitală Europeană a Inovării 2020. Cea mai tare dublare a audientei de la dublarile Olgutei incoace. Prin ceea ce facem vrem să combatem stereotipurile de gândire, să creștem rezistența la manipulare și să activăm spiritul critic în fiecare telespectator” spune Dragoș Pătraru. „Conform contractului cu Prima, există drept de preempţiune. Apoi, vom avea reportaj cel puţin o dată pe săptămână, iar pentru duminică, «Starea naţiei Special», emisiunea în care luăm un singur subiect şi-l întoarcem pe toate părţile, am încheiat în vara asta o colaborare cu colegii noştri Diana Oncioiu şi Vlad Stoicescu, de la organizaţia Dela0.ro. Știți cum funcționează lucrurile cu emisiunea asta, ne vedem de luni până joi, de la 22.30, la o întâlnire în care încercăm să sancționăm derapajele, indiferent de sursa lor. Şi tot ca noutate avem «Starea planetei», unde colega mea Alexandra Corbu, va aborda subiecte care ţin de sănătatea planetei, prea puţin discutate serios în spaţiul românesc. Emisiunea Starea nației Prima TV. iun. Traian Băsescu după această candidatu... Candidatura !”, FOTO „Cea mai sexy atletă din lume” a antrenat Borussia Dortmund.

Comparativ cu țări din zonă, în România se moare foarte, foarte ușor de Covid. Sustine postul nostru de radio pentru mentinerea programelor noastre muzicale din mediul online. Bucuresti.

DNA anchetează contractul pentru cele 103 milioane de măști destinate persoanelor defavorizate încheiat de guvernul Orban. Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. 3 persoane... Eugen Doga, momente din viaţa unui compozitor genial. Am deschis în această vară şi Cafeneaua naţiei, la Ploieşti, de aici vom extinde conceptul, de cafenea cu cafea proaspăt prăjită în local, restaurant vegetarian, bibliotecă cu 1000 de cărţi recomandate de noi şi cămin cultural, cu sală de spectacole (teatru, stand-up, concerte, lansări de carte, conferinţe).“, a explicat Dragoş Pătraru. Revista Starea Natiei; Sprijină Starea Nației; Starea Nației; Starea Nației în presă; Subiecte; Termeni si condiții; Toate videourile; Tu faci Starea Nației; Login ; Starea nației.
Liviu Vârciu, schimbare totală! O casa de patrimoniu a fost scoasa la vanzare in Iasi pentru suma de 1 milion de euro.

© 2020 Adevarul Holding. Nu înțeleg de ce tot cercetează, când se știe că PSD e de vină… nu-i așa, domnule Iohannis? Vax Populi: Vă e dor de campaniile electorale cu mici și bere? Starea Nației – de Luni pana Joi, de la 22:30, la PrimaTV. Politica de folosire a cookie-urilor | Al șaselea sezon al emisiunii Starea nației este la Prima TV, din 20 august. În zona şcolară am găsit deja profesori (unii deja au început să predea pe Şcoala naţiei) care ne vor ajuta să punem la punct două pachete, pachetul Capacitate şi pachetul Bac, care vor fi puse complet gratuit la dispoziţia tuturor copiilor, astfel încât ei să înveţe în ritmul lor, de la oameni cu har, care nu îi trag de urechi, nu ţipă la ei, nu le pun note, ci doar vor să îi ajute să treacă de examene, fără să dea zeci de mii de lei la «meditaţii», ca să-şi facă alde Iohannis cinci case. Dar dacă fiecare ar avea grijă să ajute pe cineva de lângă el, atunci am fi împreună într-o lume mai bună.