Jetzt bequem online bestellen.

Rapoo Technology, an expert in wireless peripheral technology, is dedicated to providing global customers with high-performance and high-quality wireless peripheral products.

Olmak İstiyorum, Hepsipay İşyeri Olmak Saat 14:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda. Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız. uygun fiyatlı ve kaliteli mekanik klavye arayanların düşünmeden alabilecekleri bir ürün.

Cooler master Masterkeys lite ın aydınlatmasından çok daha başarılı.

All keys on the keyboard are programmable (including single keys, combination keys and macro keys).

Spread the word: A new gaming hardware brand has entered the arena to kick ass and chew bubble gum.

Düşünmeden alabilirsiniz. Pişman olmayacaksınız :). With mechanical key switches, a single key life of up to 60 million operations, making it durable and reliable in your game. Driverına ulaşmak çok kolay değil ancak sitesini biraz kurcaladığınızda kolayca indirebilirsiniz.

Ürün farklı bir fiyattan satışa sunulabilir. Oyun amaçlı almadım,mekanik klavyenin yazım rahatlılığı ve verdiği lezzet için aldım.

Paketlemesi gayet başarılıydı. With its first-class industrial design and international-standard quality, Rapoo has been ranked No. Pro. Malzeme kalitesi üst düzey. Kullanım kılavuzunda bütün renk ayarlarını yapabileceğiniz modları klavye üzerinden aktifleştirebiliyosunuz.

Ürün daha düşük bir fiyattan satışa sunulursa, aradaki fark teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde ön sipariş veren müşteriye ödenir. 11 Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her Hakkı Her şey ayağına gelsin!

Önce Apex M400 almayı planlıyordum ancak blue switch lezzetini sevdiğim için blue switch bir klavye almaya karar verdim. RAPOO VPRO - V700, Gaming Tastatur, Mechanisch im Onlineshop von MediaMarkt kaufen. You can play the way you want it, on any computer without the help of any software. Hepsiburada.com, Bir Doğan Online Markasıdır. Forumda bir arkadaşın tavsiyesi üzerine korkarak aldım çünkü VPRO markasını daha önce hiç duymamıştım. Bu klavyeyi düşünüyorsanız ve emin olamıyorsanız hiç düşünmeden siparişi verin.

arkadaşlar bu parayı bir klavyeye vermeyi gözden çıkardıysanız direkk düşünmeden seri bir şekilde sipariş edin erkenden ulaşsın elinize ben bu paralar klavyelere verilmez diyordum fareye para verilir tamamda klavye 50 ₺ lik yeter diyordum arkadaşımda deneyince ve kardeşime doğum günü hediyesi olarak alıp evdede uzun süreli kullanınca kalitesini ve beni kullan diye ilginizi çekmesini anladım çok zevkli güzel kaliteli klavye hele yazılımı dehşet ötesi Logitech lerde böyle yazılım yok üstüne özel isminizi bile yazabilirsiniz öyle kıvrak bir yazılım.

rapoo雷柏,雷柏科技,无线外设技术专家,致力于向全球pc使用者提供高性能、高品质的电脑外设产品,凭借人性化的工业设计、国际化的品质、本土化的价格,雷柏已连续两年蝉联中国无线键鼠市场占有率榜首位,成为全球知名的无线外设产品供应商。全国免费服务热线:4008887778 Her gün 14.00’e kadar vereceğiniz siparişler.

1 in China’s wireless keyboard and mouse market for two consecutive years, making it the leading supplier … Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

Alırken pek yoruma rastlamadım;oğlum mekanik klavye istemişti iyi'ki bunu almışım çok beğendi.

Jetzt bei Amazon.de bestellen! Driver olmasa da gerek yok.

Çok rahat tercih edilebilir bir klavye. With Rapoo's brand-new gaming chip, 1 ms USB report rate, the V500RGB gives you powerful control in your game. A variety of built-in cool breathing mode. Bu ürünün ekstra indirimli son fiyatıdır. 1 in China’s wireless keyboard and mouse market for two consecutive years, making it the leading supplier … Rapoo Technology, an expert in wireless peripheral technology, is dedicated to providing global customers with high-performance and high-quality wireless peripheral products.

Ürünü teslim tarihinden bir gün önce aldım çok teşekkür ederim paketlemeside harikaydı açana kadar terletti :) klavye çok güzel ses konusuna gelince sesi çok aşırı rahatsız etmiyor ses takıntısı olanlar almasın ;) emeğinize sağlık. Son kargo saatinden 7 dakika önce sipariş vermeme rağmen 22 saat gibi bir sürede klavye elime ulaştı. Politikamız, Tedarikçi

Rapoo VPRO V700 Mechanische Gaming Tastatur (programmierbare Tasten, deutsches Layout) schwarz - Kostenloser Versand ab 29€.

VPRO V700 RGB Alloy KBD Blue Switch Mekanik Oyuncu RGB Türkçe Klavye.

Driverdan her tuşa ayrı renk ataması yapabiliyorsunuz 16 milyon renkli gerçek rgb klavye bu arada.

VPRO V700 RGB Alloy KBD Blue Switch Mekanik Oyuncu RGB Türkçe Klavye VPRO % 100 indirim 416,00 TL 0, 00 TL (0,00 TL/adet) Favori Listenize en fazla 600 ürün ekleyebilirsiniz. XS A.Ş. 谢邀,v500是87,v500 pro是104.但是现在淘宝店家可能都不是很懂,乱标,v500 pro标成 v500的也很多。。